Govt Polytechnic
cm

Student Transfer

Sl. No. Name of the Candidate with Regd. No. Semester/Branch Present Institution Institution opted for Transfer
1. Subhakanta Rout
F- 16012007049
3rd Com. Science UCPES, Berhampur BOSE, Cuttack
2. Kishirabdhi Tanaya Mihanta
F- 16020007014
3rd Com. Science G.P. Berhampur BOSE, Cuttack
3. Jyotirmayee Singh
F- 16020007011
3rd Com. Science G.P. Berhampur BOSE, Cuttack
4. Pritish Samal
F- 16114003024
3rd ETC G.P. Berhampur BOSE, Cuttack
5. Biswajit Samal
F- 16017002006
3rd Electrical UGMIT, Rayagada BOSE, Cuttack
6. Debasish Panda
F- 16110005008
3rd Automobile G.P. Bolangir BOSE, Cuttack
7. Chandan Ku. Sethi
F- 16020004013
3rd Mechanical G.P. Berhampur G.P. Bhubaneswar
8. Debasis Behera
F- 16015004015
3rd Mechanical G.P. Dhenkanal G.P. Bhubaneswar
9. Soumya Ranjan Sahoo
F- 16114002101
3rd Electrical G.P. Kendrapara G.P. Bhubaneswar
10. Biswajit Jena
F- 16121002013
3rd Electrical G.P. Angul G.P. Bhubaneswar
11. Manoj Jena
F- 16114002050
3rd Electrical G.P. Kendrapara SKDAV, Rourkela
12. Sitaram Barik
F- 16110002046
3rd Electrical G.P. Bolangir SKDAV, Rourkela
13. Debabrata Mohanta
F- 16122002053
3rd Electrical G.P. Bargarh SKDAV, Rourkela
14. Sandeep Panda
F- 16005002082
3rd Electrical JES, Jharsuguda SKDAV, Rourkela
15. Anjana Bag
F- 16122001008
3rd Civil G.P. Bargarh SKDAV, Rourkela
16. Mrutunjaya Patra
F- 16012001029
3rd Civil UCPES, Berhampur SKDAV, Rourkela
17. Niraj Kumar Gupta
F- 16005003022
3rd Electronics JES, Jharsuguda UGIE, Rourkela
18. Sobha Minz
F- 16001001094
3rd Civil BOSE, Cuttack UGIE, Rourkela
19. Satyabrata Pradhan
F- 16005001063
3rd Civil JES, Jharsuguda UGIE, Rourkela
20. Chatrubhuja Rana
F- 16117009001
3rd Metallurgy G.P. Sonpur UGIE, Rourkela
21. Jagannibas Mohapatra
F- 16117009002
3rd Metallurgy G.P. Sonpur UGIE, Rourkela
22. Gayati Rout
F- 16129001008
3rd Civil G.P. Koraput G.P. Kendrapara
23. Prabhudatta Rout
F- 16017002019
3rd Electrical UGMIT, Rayagada G.P. Kendrapara
24. Anirudhda Das
F- 16114002007
3rd Electrical G.P. Kendrapara G.P. Jajpur
25. Abinash Swain
F- 16114001003
3rd Civil G.P. Kendrapara G.P. Jajpur
26. Banita Mohapatra
F- 16111001012
3rd Civil G.P. Balasore G.P. Jajpur
27. Sanjaya Kumar Swain
F- 16114004039
3rd Mechanical G.P. Kendrapara G.P. Jajpur
28. Dhaneswar Sahoo
F- 16114004018
3rd Mechanical G.P. Kendrapara G.P. Jajpur
29. Soumya Ranjan Samal
F- 16114004053
3rd Mechanical G.P. Kendrapara G.P. Jajpur
30. Rajalaxmi Samanta
F- 16001004068
3rd Mechanical BOSE, Cuttack G.P. Jajpur
31. Biswaratan Pradhan
F- 16130001014
3rd Mechanical G.P. Nayagarh G.P. Puri
32. Bipin Chandra Jena
F- 16130002013
3rd Electrical G.P. Nayagarh G.P. Puri
33. Subasini Guru
F- 16117001030
3rd Civil G.P. Sonpur G.P. Nayagarh
34. Akankshya Barik
F- 16005002002
3rd Electrical JES, Jharsuguda G.P. Mayurbhanja
35. Satyaranjan Garnayak
F- 16005002090
3rd Electrical JES, Jharsuguda GIT. Saranga
36. Purnima Priyadarsini Mishra
F- 16020001037
3rd Civil G.P. Berhampur G.P. Kandhamal Phulbani
37. Abinash Satapathy
F- 16126004009
3rd Mechanical G.P. Jajpur G.P. Mayurbhanj
38. Sagarika Swain
F- 16126004043
3rd Mechanical G.P. Jajpur J.E.S. Jharsuguda
39. Nihar Ranjan Pattnaik
F- 16116001026
3rd Civil G.P. Sambalpur J.E.S. Jharsuguda
40. Sandip Toppo
F- 16116004009
3rd ETC G.P. Sambalpur U.G.I.E. Rourkela
41. Dilip Ku. Sahoo
F- 16014024015
3rd I.T. G.P. Bhubaneswar BOSE, Cuttack
42. Abhijeet Das
F- 16121001001
3rd Civil G.P. Angul G.P. Bhubaneswar